Аналіз судової практики від Михайла Наумова
Сторона спору
Home
!TODO
2
!Templates
2
Court
Інстанція
8
Дати
23
Предмет позову
125
Процесуальний статус
35
Реєстри
2
Роль судді
8
Стадія розгляду
24
Сторона спору
A.A.
N.A.
Євланчик Ольга Павлівна
Євланчик Сергій Сергійович
Єгошина Валерія Андріївна
Ємчук Лідія Вікторівна
Ігнатьєва Яна Володимирівна
Іленко В.В.
Ільців Надія Йосипівна
Ісмієва А.І.
Іспанія
Італія
А.В.
АТ "Альфа-Банк"
АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
Авраменко Юрій Володимирович
Альхаджі Харун
Американське Агентство Глобальних Медіа
Антоненко (Горнакова) Олена Віталіївна
Артіко Етторе
Бабич Артем Леонідович
Бабич Марія Іванівна
Багджилар Ертуналп
Багджилар Олена Анатоліївна
Балані Хіро
Баранцев Олександр Михайлович
Баранцева Олена Олексіївна
Беляєв Ігор Пилипович
Бендерський Микола Васильович
Березньов Артем Сергійович- Державний виконавець Шевченківського ВДВС у м. Харкові Східного МРУ МЮ (м. Харків)
Бесараб Інна В"ячеславівна
Бесараб Сергій Степанович
Блажівський Микола Миколайович
Богатова Людмила
Богатченко Валентина Миколаївна
Богдан Андрій Йосипович
Богданова С.А.
Бойчук Сергій Михайлович
Бокач Ігор Петрович
Болтушенко А.О.
Бондар Ілля Михайлович
Бондар Андрій Володимирович
Бондарчук Юлія Андріївна
Бориспільська районна рада Київської області
Боярський Віталій Сергійович
Брайко Володимир Олександрович
Будкіна Олена Володимирівна
Буртник Валерій Іванович
Буртник Наталія Євгеніївна
Бялік Дан
Білгород-Дністровський прикордонний загін Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України (військова частина 2197)
Білоборода Костянтин Іванович
Бічер Віктор Васильович
ВК Миколаївської міської ради (орган опіки та піклування)
Вальденер Рафаель
Васалатій Костянтин Анатолійович
Василенко Богдан Юрійович
Васьків Олександр Володимирович
Васянович Володимир Миколайович
Венгер С.О.
Верховна Рада України
Виконавчий комітет Глобинської міської ради як орган опіки та піклування в особі Служби у справах дітей
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради Закарпатської області в особі Служби у справах дітей
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради як орган опіки та піклування
Вихованок Ростислав Степанович
Вичіков Віктор Васильович
Вишняков Сергій Олексійович
Вища рада правосуддя
Вовк Володимир Вікторович
Возний Микола Вікторович
Волокіта Олена Геннадіївна
Відділ Дерземагенства у м. Львові
Відділ державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у місті Києві
Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Чернігівській області
Вінніков Євген Ігорович
Віннікова Юлія Леонідівна
ГУ Державна казначейська служба України у м. Києві
Гаврильчук Т.П.
Гайворонська Аліна Сергіївна
Гайдак О.В.
Гарасим П.С. начальник Залізничого ВП ГУ НП у львівській області
Гареєв Євген Шамільович
Гаро Г.О.
Гашибаязов Віктор Мелітонович
Ген Наум Самуілович
Ген Поліна Семенівна
Ген Семен Наумович
Генеральна прокуратура України
Геращенко А.Ю.
Геращенко Вікторія Євгенівна
Геращенко Микола Олександрович
Глоба Іван Михайлович
Гоблик Владислав Володимирович
Гоблик Оксана Ігорівна
Голдаков Сергій Володимирович
Голова Новосаржанської РДА Полтавської області
Головей Михайло Володимирович
Головне Управління Держгеокадастру у Л/о
Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
Голосіївський районний відділ Державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)
Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві
Голубєва Валентина Єфимівна
Голубєва Світлана Валеріївна
Гончарук О.О.
Гордійчук Андрій Андрійович
Гордійчук Анна Олександрівна
Гордієнко В.М.
Горнаков Андрій Юрійович
Гренке Еліна Георгіївна
Григоренко Андрій Валентинович
Григоренко Вікторія Вікторівна
Гришко Анна Ігорівна
Гришко Роман Володимирович
Громадська організація "Батько МАЄ ПРАВО"
Грузія
Губін Олександр Тимофійович- АО «Ей. Джи. Ей та партнери»
Гузь Тетяна Олегівна
Гурянов Андрій Валерійович
Гурянова Анастасія Володимирівна
Гінкул Андрій Георгійович
Давиденко Микола Миколайович
Данилевич Микола Євгенович
Даниленко Євгеній Михайлович
Даценко Юлія Іванівна
Демчик Василь Іванович
Демчук О.В.
Демчук П.І.
Департамент ДАБІ у Львові
Департамент ДАБІ у Львівській області
Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України
Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради який діє в інтересах неповнолітньої Сергєєвої Дар’ї Димитріївни
Державна Казначейська служба України
Державна виконавча служба (Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиуції України)
Державна судова адміністрація України
Державна інспекція сільського господарства в Рівненській області
Державне бюро розслідувань
Державне підприємство "Інформаційні судові системи"
Державної казначейської служби України
Джебка Вікторія Сергіївна
Джебка Геннадій Олегович
Джулай Олександр Миколайович
Дзеба Василь Васильович
Дзеба Наталія Василівна
Дикань Павло Олегович
Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби в м. Києві
Добровольська Юлія Валентинівна
Довженко Волерій Іванович
Донадзе Гіві
Донець Валентина Василівна
Донець Дар'я Павлівна
Дубас Ігор Васильович
Дубас Ігор Григорович
Дубас Григорій Дмитрович
Дубас Ніна Михайлівна
Дуплій Володимир Миколайович
Духовний Віталій
Дюлоранс Мішель Крістін
Діхтярь Євген Андрійович
Діхтярь Андрій Леонідович
Жегестовська Катерина Георгіївна
Жеребецька Ірина Орестівна
Живих Олександр Дмитрович
Живих-Мартинюк Вікторія Леонідівна
Жигалюк Людмила Анатоліївна
Жигалюк Олена Вікторівна
Жуковський Роман.
Жупан Марина Михайлівна
Журбас Д.В.
Забара Юрій Сергійович
Задорожний Віталій Дмитрович
Задорожний М.В.
Закревська Євгенія Олександрівна
Залецький Тарас Миколайович
Заморін Костянтин Валентинович
Заморіна Ірина Олегівна
Запорізьке державне підприємство "Радіоприлад"
Заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області
Заступник міського голови ТМР З питань діяльності виконавчих органів ради Бицюра Л.О.
Заступник начальника відділу Центрального ВДВС м. Миколаїв ГТУЮ у Миколаївській області Продун А.А.
Заступник прокурора Чернігівської області
Захарченко Марійка Олександрівна
Йонкало Наталія Миколаївна
Йосипчук Олег Володимирович
Каган Леонід Гершович
Каган Олена Леонідівна
Калмиков І.Ю.
Калужська Тетяна Яківна
Каменська Ніна Петрівна
Канюк Ярослав Юрійович
Керівник Бориспільської місцевої прокуратури Київської області
Кириченко Андрій Іванович
Кириченко Олена Іванівна
Кирплюк Дмитро Володимирович
Кисилиця Галина Полікарпівна
Клім Віра Вікторівна
Клім Едуард Єневич
Книш (Татарнікова) Олеся Василівна
Коваленко Катерина Андріївна
Ковалишин Ірина Романівна
Козлова Галина Іванівна
Колесник Дмитро Володимирович - помічник судді
Колодяжний О.Б.
Коломоєць Ірина Василівна
Коломієць Ірина Миколаївна
Коломієць Людмила Миколаївна
Комарницька Анастасія Сергіївна
Комарницький Сергій Іванович
Компанія Комінгерсол С. А.
Комунарський ВДВС у м.Запоріжжя Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро)
Комісія з питань захисту прав дитини Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради
Комісія з питань захисту прав дитини Рожнятівської районної державної адміністрації
Кононенко Юлія Володимирівна
Конопляна М.М. - помічник судді Стас Л.В.
Коперльос (Блажівська) Олена Юріївна
Корбут Юлія Володимирівна
Коробкова Олена Анатоліївна
Коровай Ірина Борисівна
Коровай Олександр Григорович
Костенко Марина Володимирівна
Кравець Ростислав Юрійович
Кравчук Андрій Юрійович
Кравчук Василь Іванович
Краска Мартін
Красна Юлія Валеріївна
Крепосняк Володимир Ігорович
Кропивницька міська рада
Кужеєв Павло Ігорович
Кулабухов Олексій Володимирович
Курочкіна Юлія Миколаївна
Кутепова Марина Володимирівна
Кушнір Марія Олександрівна
Куяльницька сільська рада Подільського району Одеської області
Кшик Ярослав Романович
Кізік Анна Миколаївна
Кім Ганна Володимирівна
Кіш Богдан Васильович
Лавренко Сергій Володимирович
Лало Владислава Леонідівна
Лало Віталій Володимирович
Лапчук- Скаб'як Марія Анатоліївна
Левківський Богдан Казимирович
Левченко Олег Сергійович
Ленець Олег Васильович
Лентюгов А.В.
Лентюгова Л.О.
Лепіхіна О.П.
Летичівська районна державна адміністрація як орган опіки та піклування
Лешковят Тетяна Євгенівна
Лиманська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Линник А.О.
Логвинова Лариса Вікторівна
Логвінов Борис Іванович
Любич Ірина Георгіївна
Любич Георгій Григорович
Люксембург
Лірник Гліб Андрійович
М.С.
МВС України
Макарівська районна державна адміністрація Київської області
Макота Уляна Олексіївна
Макота Ярослав Романович
Малюх (Снагощенко) Юлія Володимирівна
Мамуров Рустам Шарифович
Мамченко Артем Анатолійович
Мамченко Тетяна Олександрівна
Мамчур Олександр Єгорович
Маселко Роман Анатолійович
Матренко Галина Олександрівна
Махатадзе Давид
Машинський Володимир Миколайович
Медведюк Світлана Борисівна
Медова Даша Володимирівна
Миргородська міська рада як орган опіки та піклування
Мироненко Роман Іванович
Молдова
Моськіна Світлана Михайлівна
Мотрусь (Кіш) Яна В'ячеславівна
Міжнародний відділ державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області
Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
Міністерство оборони України
Мішин Сергій Юрійович
Наконечний Сергій Миколайович
Національна поліція України
Начальник відділу з доступу до публічної інформації Генеральної прокуратури України Мілевич Л.
Невмержицька І.М.
Невмивака Вероніка Олегівна
Невмивака Віктор Григорійович
Негрєєв Олександр Вікторович
Негрєєва Аліна Михайлівна
Нечипорук Іван Миколайович
Новак Р.В.
Ніколенко Євгеній Валерійович
Ніколенко А.В.
Ніколюк Олена Леонідівна
Олійник Віталій Леонідович
Олійник Дар'я Юріївна
Оліярник Ю. І.
Орган опіки й піклування Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
Орган опіки піклування Йосипівська сільської ради
Орган опіки та піклування Індустріальної районної у місті Дніпрі Ради
Орган опіки та піклування Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області
Орган опіки та піклування Виконавчого комітегу Броварської міської ради Київської області
Орган опіки та піклування Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області
Орган опіки та піклування Київської районної адміністрації Одеської міської ради
Орган опіки та піклування Київської районної державної адміністрації Одеської міської Ради
Орган опіки та піклування Маріупольської міської ради
Орган опіки та піклування Новокодацької районної у місті Дніпрі ради
Орган опіки та піклування Новосаржанської РДА Полтавської області
Орган опіки та піклування Рожнятівської РДА
Орган опіки та піклування Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації
Орган опіки та піклування Старобільської міської ради
Орган опіки та піклування Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради
Орган опіки та піклування в особі Служби у справах дітей Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Орган опіки та піклування в особі виконавчого комітету Хорольської міської ради Лубенського районну Полтавської області
Орган опіки та піклування в особі виконавчого комітету Хорольської міської ради Полтавської області
Орган опіки та піклування в особі служби у справах дітей Хорольської РДА Полтавської області
Орган опіки та піклування в особі служби у справах дітей виконавчого комітету Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
Орган опіки та піклування виконавчого Комітету Скадовської міської ради
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Жовтоводської міської ради
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Лубенської міської ради Полтавської області
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Первомайської міської ради
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Рівненської міської ради
Орган опіки та піклування виконкому Первомайської міської ради Миколаївської області
Орган опіки та піклування виконкому Покровської районної у місті Кривому Розі ради
Орган опіки та піклування виконкому Тернівської районної у місті Кривому Розі ради
Орган опіки та піклування виконкому Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради
Орлов Володимир Олександрович
Осадча Юлія Валентинівна
Офіс Генерального прокурора
ПАТ "Азот"
ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит""
ПАТ «Дельта Банк»
ПАТ "Дніпропетровський маталургійний комбінат"
ПАТ «Енергобанк»
ПАТ "Лізинг інформаційних технологій"
ПАТ "Нафтогаз України"
ПАТ "Облтеплокомуненерго"
ПАТ "Родовід банк" Шевченко А.М. Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації
ПАТ "Український інноваційний банк"
ПАТ "Черкасиобленерго"
ПП "Союз Альянс"
ПП «Українська правда»
Павелко Руслан Сергійович
Павлюк Валентина Іллівна
Падалка А.В.
Палій Дмитро Миколайович
Пашиков О.Ю.
Пашков Юрій Дмитрович
Педорич Віталій Іванович
Пеленичка Ігор Степанович
Пеленичка Василь Степанович
Пеленичка Ольга Володимирівна
Пеліхоса Є.М.
Первомайський відділ державної виконавчої служби у Первомайському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)
Первомайський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)
Петренко Я.О.
Печерська районна в місті Києва державна адміністрація
Печерський РВ ДВС міста Київ ГТУЮ у місті Києві
Печерський у місті Києві Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)
Пилипенко Владислав Вікторович
Пилипенко Юлія Миколаївна
Письменна Юлія Леонідівна
Письменний Сергій Олександрович
Плетньов Олег Вікторович
Плєсовських Катерина Ярославівна
Плєсовських Михайло Юрійович
Побединська Вікторія Олександрівна
Погасій Ігор Петрович
Поліщук Євгенія Петрівна
Поліщук Дмитро Петрович
Поліщук Петро Васильович
Поп Ніца Нуцівна
Поп Юрій Юрійович
Поп-Головей Іванна Миколаївна
Попов Анатолій Степанович
Попов Роман Михайлович
Португалія
Поставнича Юлія Олександрівна
Поставничий Євген Юрійович
Постійно діючий Третейський суд при Асоціації українських банків
Потерайло Антон Миколайович
Приватне акціонерне товариство "Оболонь"
Примак Оксана Василівна
Прокуратура Черкаської області
Проніна Світлана Володимірівна
Просянюк О.В.
Прощак О.В.
Публічне акціонерне товариство ФОРТУНА-БАНК
Пузанков Ігор Володимирович
Пуленко Анна Геннадіївна
П"ятницький А.В.
Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України (військова частина 1469)
Північний інвестиційний банк "Nordic Intestment Bank"
Пікуль Віталій Васильович
Радковська Ірина Юріївна
Рибалка Сергій Вікторович
Рогунов Б.Е.
Рожнятівське відділення поліції Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області
Романов Г.В.
Рудаков Микола Миколайович
Руденко Надія Омелянівна
Рябцева Ярослава Григорівна
Рідна Юлія Олексіївна
СІДАК-ЖАРОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Савенко Дмитро Леонідович
Савчук Максим Володимирович
Садгірське відділення поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області
Салов Віктор Валерійович
Санамян Ольга Олегівна
Сарненський районний відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (.м. Львів)
Сахнюк Анастасія Сергіївна
Сахнюк Олександр Вікторович
Свириденко Тетяна Сергіївна
Свиридова Марта Віталіївна
Святненко Максим Олегович
Святненко Юлія Сергіївна
Седлецька Наталія Юріївна
Сенчина Олег Володимирович
Сергієнко Руслана Олександрівна
Сердюк Юлія Анатоліївна
Серебряніков Віктор Євгенович
Серявін Олександр Валер'янович
Сизаненко Ю.В.
Скаб'як Андрій Богданович
Славуцький міськрайонний ВДВС ГТУЮ у Хмельницькій області
Словенія
Слотіна Євгенія Юріївна
Служба захисту дітей Солом'янської РДА в м. Києві
Служба у справах дітей Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради
Служба у справах дітей Білоцеківської міської ради
Служба у справах дітей Виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради
Служба у справах дітей Вугледарської міської ради
Служба у справах дітей Глобинської районної державної адміністрації
Служба у справах дітей Голосіївська РДА в м. Києві
Служба у справах дітей Голосіївської РДА
Служба у справах дітей Городоцької райдержадміністрації Львівської області
Служба у справах дітей Дергачівської РДА у Харківській області
Служба у справах дітей Доброведичківської районної державної адміністрації
Служба у справах дітей Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області
Служба у справах дітей Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
Служба у справах дітей Одеської міської ради
Служба у справах дітей Одеської міської ради в Приморському районі
Служба у справах дітей Печерської районної в м. Києві державної адміністрації (як орган опіки і піклування)
Служба у справах дітей Рожнятівської РДА
Служба у справах дітей Рожнятівської районної державної адміністрації
Служба у справах дітей Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Служба у справах дітей Соломянського р-н
Служба у справах дітей Тячівської районної державної адміністрації
Служба у справах дітей Ужгородської міської ради
Служба у справах дітей Хмельницької міської ради
Служба у справах дітей Чернівецької МР
Служба у справах дітей Шевченківського р-н
Служба у справах дітей Шевченківської в м. Києві районної державної адміністрації
Служба у справах дітей Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради
Служба у справах дітей адміністрації Заводського району м. Миколаєва
Служба у справах дітей виконавчого комітету Коростенської міської ради
Служба у справах дітей та сім'ї Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації
Служба у справах дітей та сім'ї Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації
Служба у справах дітей та сім'ї Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Служба у справах дітей та сім'ї Подільського району м. Києва
Служба у справах дітей та сім'ї Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Служба у справах дітей та сім'ї Хмільницької міської ради Вінницької області
Служба у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради
Служба у сравах дітей та сім'ї Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації
Смішна Ілона Вікторівна
Сокол О.Ю.
Солом’янський районний відділ державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві
Спіцин Борис Іванович
Стасюк Олександр Володимирович
Сташевська Зоя Петрівна
Степанова Олена Вікторівна
Степанова/Дубас Олена Вікторівна
Степіка Людмила Олександрівна
Степіка Руслан Петрович
Стеценко Олександр Анатолійович
Сторона спору
Стражевська А.А. - Заступник Генерального прокурора
Сушко Віктор Михайлович
Сущенко Максим Сергійович
Сібірцева Олена Сергіївна
Т.А.
ТОВ «Інтернет Інвест»
ТОВ «Інформаційне агентство «УНН»
ТОВ "Альтіс-Констракшн"
ТОВ "Бюро Ейнштейн"
ТОВ "ЛІЗИНГ ІТ-СПВ"
ТОВ "Оціночна компанія ВВК"
ТОВ "Північно-Український будівельний Альянс"
ТОВ "Сонячна Галявина"
ТОВ "ТД Еліт Сервіс" в особі Запорізької філії ТОВ "ТД Еліт Сервіс"
ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «І12-ТВ»
ТОВ "Таффі Плюс"
ТОВ «Фінансова компанія «Довіра та гарантія»
ТОВ "ЮКРЕЙН ФАРМ КЕПІТАЛ"
Таргоній Олександр Михайлович
Татарніков Андрій Леонідович
Твердохліб Андрій Ігнатович
Твердохліб Олена Валентинівна
Тернопільськоа міська рада
Ткачук Віра Борисівна
Ткачук Дмитро Валентинович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Васьковицький граніт"
Товариство з обмеженою відповідальністю "НОР-ЕСТ АГРО"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Селищанський гранітний кар'єр"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Улісс-Тур"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Арбо Фінанс"
Токар Дмитро Артемович
Токарець Тетяна Сергіївна
Тома Марк
Торіха Руїс
Тріщ Галина Василівна
Тьопенко Олександр Олександрович
Тюх Інна Борисівна
Тігіпко-Байковська Гайна Сергіївна
Україна
Улибіна Вікторія Олександрівна
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
Управління Державної казначейської служби України у Солом'янському районі м. Києва
Управління служб у справах дітей Департаменту праці і соціальної політики Харківської міської ради
Управління служба у справах дітей Новокадацької районної у місті Дніпрі ради
Уштаніт Ю.М.
Фасулакі Павло Євгенович
Фельдман Ієгошуа
Фельдман Тая Віталіївна
Фесина Анна Вікторівна
Фесина Юрій Володимирович
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Франція
Фумельов Ілля Олександрович
Фіняк Марія Ігорівна
Хант Олександр
Харченко Алла Петрівна
Харченко Олег Віталійович
Хвостик Олександр Іванович
Худик С.А.
Цапюк Степан Кирилович
Цибадзе Михайло Михайлович
Цику Неля Василівна
Цимбалістий Тарас Олегович
Цупило Валентина Петрівна
Цуріков О.М. - Начальник Лебединського ВП ГУ НП України в Сумській області
Цюприк Ігор Володимирович
Черкашин Іван Іванович
Черняк Євгеній Олександрович
Чернівецька місцева прокуратура Чернівецької області
Чехова Ольга Олександрівна
Чорна Валерія Юріївна
Чорна Галина Борисівна
Чорний Ігор Борисович
Чорнооченко Артем Володимирович
Чорнооченко Тетяна Володимирівна
Чумак Ганна Петрівна
Чумак Михайло Миколайович
Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Шаповал Віталій Гаврилович
Швейцарія
Швець Микола Петрович
Швець Олександр Миколайович
Швець Олександр Миколайович в інтересах малолітньої Швець Варвари Олександрівни
Шевченківський районний відділ Державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві
Шевченківський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві
Шевченківському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
Шевчук Тетяна Борисівна
Шеремет Олександр Вікторович -старший державний виконавець
Шкодяк Ігор Антонович
Шмідт Катерина Валеріївна-Приватний виконавець Виконавчого округу міста Києва
Шоста кадрова комісія з атестації прокурорів регіональних прокуратур Офісу Генерального прокурора
Шульженко Іван Михайлович
Шульженко Ірина Миколаївна
Шумейко Катерина Вікторівна
Янукович О.В.
Ярошовець Борис Анатолійович
адвокат Філатов Іван Леонідович
начальник служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради Здеб З.Б.
орган опіки та піклування Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області
помічник судді - Тимошенко В.Д.
помічник судді Ложнікова Ю.С.
представник Ткачука Дмитра Валентиновича - адвокат Кізік Анна Миколаївна
про встановлення факту, що має юридичне значення, та зобов'язання вчинити дії
прокуратура Кіровоградської області
прокуратура Чернівецької області
служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради міста Кропивницького
управління захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького
Суд
90
Суддя
321
Судове рішення
195
Тип провадження
31
Форма судового рішення
5
Форма судочинства
6
Венгер С.О.
Венгер С.О.
Links to this page
2019-04-10 766_740_17-ц Штрафи адмінсуд
Сторони спору
::
Заявник
:
Венгер С.О.